Sermaye Meselesi

Kendi İş Fikri Arşivimi Açıyorum

Daha önce yapılmamış iş fikirlerimi genel hatlarıyla paylaşmaya karar verdim.Fikirlerimi paylaşmaktaki tek amacım herhangi birini hayata geçirmek isterseniz sadece fikir babası olarak Ayhan YILDIZ‘ı göstermeniz yeterli.Şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum.

Görsel Basit olarak tasarlanmıştır.Amaç Akıllarda fikir uyandırmaktır.

Her Web Sayfasına Entegre Olabilen Kullanıcı Giriş Paneli

Problem:

Kullanıcılar web sayfalarına girerken daima bir giriş yapmak durumunda ve çoğu zaman da şifrelerini unutabilmekte.Sürekli yeni kayıtlar oluşturup web sayfasında olduğundan fazla kullanıcı var durumu oluşturmakta.

Çözüm :

kullanıcılara bu yıpratıcı işlemden kaçınmalarını sağlayacak bir panel tasarımı. Bu panel ile sadece 1 kere kayıt gerçekleştirip panelin tüm web sayfalarına entegre olmasını sağlayarak kullanıcıların her sayfa da aynı paneli girmesi sağlanabilir. Bu panel için sadece bir kod verilebilir veya bir telefon onayı. Olabilirse göz ve yüz tarama sistemi . Kullanıcılar bu sistemin kolaylığını kısa sürede anlayabilirler.

Pazarlama Taktiği :

  • Bu fikrin verimliliği için öncelikle en popüler web sayfaları ile anlaşılabilir.Yayılımı ve göze aşinalığı artacaktır.
  • Sınırsız ücretsiz sunulabilir.
  • Bağış karşılığı ömrünü sürdürebilir.
  • Kickstarter projesi olarak fon toplayabilir.
  • Ömür boyu ücreti olarak küçük bir fiyat alınabilir. ( 3-7 TL gibi.Daha sonrasında fonlayacak bir şirket veya satın alma olasılığı dahil edilerek)
  • Kesinlikle reklam alınmamalıdır.Sistemin tüm imajını ve potansiyelini amatörleştirip ömrünü hızlıca tüketebilir.